Obsługa międzynarodowego klienta biznesowego, praca zdalna z językiem czeskim lub słowackim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Warszawa

Obowiązki na stanowisku :

  • obsługa zamówień na potrzeby klienta miedzynarodowego
  • praca na kontach klienta
  • aktualizowanie stanów magazynowych
  • wprowadzanie zmian w zamówieniach
  • wprowadzanie danych do systemów specjalistycznych takich jak SAP
  • dokonywanie zamówień zgodnych z oczekiwaniami klienta
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • kontakt telefoniczny z klientem biznesowym
  • sprawdzanie poprawności zamówień
  • wykonywanie notatek służbowych
  • procesowanie dokumentacji w systemie SAP
  • Oczekiwania stawiane kandydatom :

  • co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze zamówień, obsłudze klienta lub na stanowiskach pokrewnych
  • języka angielskiego i węgierskiego na poziomie nie niższym, niż b2 (najlepiej C1)
  • znajomość SAP / Salesforce
  • zdolność komunikowania się w powyższych językach (telefonicznie oraz mailowo)
  • wykształcenie kierunkowe - będzie stanowiło dodatkowy atut
  • nastawienie na rozwiązywanie problemu
  • Co oferuje klient :

  • pracę na pełen etat (pracę od poniedziałku do piątku, w standardowych godzinach biurowych)
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę
  • start pracy w sierpień / wrzesień
  • szkolenia stanowiskowe oraz językowe
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • sprzęt służbowy który jest potrzebny do wykonywania obowiązków
  • pakiet benefitów
  • Aplikuj