LAKIERNIK (Branża Metalurgiczna) AUSTRIA! Aż do 2600€!
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY -

METALURGIA kraj : Austria / Vorarlberg Zakres obowiązków : - przygotowanie części do lakierowania, - montaż / demontaż części oraz kontrola powierzchni, -

lakierowanie elementów - obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych Wymagania : - wykształcenie kierunkowe - lakiernik - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), -

doświadczenie w zawodzie. Oferujemy : 1. Pensję do 2600€ netto! 2. Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Austrii.

3. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji. 4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. 5. Płatne urlopy i premie świąteczne. 6.

13-sta i 14-sta pensja. 7. Atrakcyjne dodatki godzinowe. 8. Możliwość wypłacania zaliczki. 9. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

10. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. 11. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. ... oraz wiele więcej. Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę -

brzmi dobrze? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numer tel. : +48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku