Kucharz
Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Lądku-Zdroju
Lądek-Zdrój, dolnośląskie
5 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Graniczna 14, 57-540 Lądek-Zdrój, powiat : kłodzki, woj : dolnośląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Samodzielne przygotowywanie posiłków.

Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : nie dotyczy Liczba godzin pracy w miesiącu : 168 Data rozpoczęcia : 01.

03.2020 Wynagrodzenie brutto : od 3 000 PLN Po 3 miesiącach możliwośc podpisania umowy o pracę.

Grafik pracy elastyczny ustalany wraz z całym zespołem.Praca w systemie zmianowym, również w weekendy. System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : kucharz* Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : TAK Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód :

 • Kucharz* (wymagany staż - lata : 0, miesiące : 6)
 • Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Dane pracodawcy Pracodawca : Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Lądku-Zdroju Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku