Elektryk - Automatyk
KGL S.A.
Czosnów, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Praca

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko :

Oferujemy :

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • wyjazdy integracyjne
  • Twój zakres obowiązków :

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki i automatyki
  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • naprawa, konserwacja i modernizacja oświetlenia hal produkcyjnych i magazynowych i terenu zakładu
  • obsługa i programowanie elementów układów automatyki
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii
  • Nasze wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe elektryk, elektromechanik, elektronik
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • uprawnienia do pracy na wysokości
  • wiedza techniczna w zakresie urządzeń produkcyjnych
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki
  • umiejętność obsługi i programowania sterowników
  • biegłość w czytaniu schematów elektrycznych i elektroenergetycznych
  • znajomość obowiązujących norm i przepisów prawa z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji elektroenergetycznych i energetycznych
  • znajomość zasad budowy i działania oraz warunków technicznych urządzeń i instalacji energetycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Zgłoś tę pracę