Niemcy praca w Opiece - zarobki do 1500€ - niemieckie ubezp.
CJ KONIK
Głogów, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

NOWE MAJOWE ZLECENIA LUB SPRAWDZONE ZASTĘPSTWA !!! !!! KONTRAKTY NA 6 ,8 LUB 12 TYGODNI !!! !!! NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE !!! Centrum Językowe Konik -

pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec (elastyczne terminy wyjazdów).

 • oferty ze znajomością i bez znajomości języka niemieckiego. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania".
 • Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie. Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.

  Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny. To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

  Wynagrodzenie : do 1500€ (wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy). Zakres obowiązków : prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

  SPRAWDZONE MIEJSCA PRACY ! ! ! Wymagania : - znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece - akceptujemy doświadczenie w rodzinie wśród bliskich osób.

 • dobry stan zdrowia - mile widziane prawo jazdy kat B - mile widziane referencje Oferujemy : - Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie -
 • Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom - Ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu - Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego -

  Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach - Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

  CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie : pracadlaopiekunek24.pl CJ KONIK Głogów ul. Słowiańska 17 / 1 67-

  200 Głogów tel : 731 913 716 tel : 570 718 736 LUB - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy) pracujemy w dni robocze od 8 do 16 Pozdrawiamy

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku