Majster Budowy z uprawnieniami
DOZBUD SP. Z O.O.
Góraszka, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Praca

W związku z planowanym rozpoczęciem nowych inwestycji

poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu technicznego firmy

i będzie odpowiedzialna za następujące zadania :

  • planowanie i organizacja procesu budowy, w tym :
  • nadzór nad harmonogramem terminowym budowy i jego wypełnianiem
  • kontrola wydatków z założonym budżetem
  • koordynacja zamówień oraz dostaw materiałów i sprzętu
  • koordynacja prac brygad budowlanych i podwykonawców w celu optymalnego wykorzystania czasu, materiałów i sprzętu
  • bezpośredni nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z przepisami prawa
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, nadzór nad opracowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • nadzór i udział w procesie wprowadzania zmian lokatorskich
  • udział w odbiorach technicznych lokali mieszkalnych
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa lądowego
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności ogólnobudowlanej bez ograniczeń
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad
  • Idealny kandydat :

  • posiada naturalne umiejętności organizacyjne i kierownicze
  • cechuje go energia i dynamizm w działaniu lubi uporządkowany i systematyczny styl pracy
  • cechuje go naturalne dążenie do poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie w efekt wykonanej pracy
  • posiada umiejętność współpracy i bezkonfliktowość oraz wysoką kulturę osobistą
  • Oferujemy :

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dobrą atmosferę pracy w zespole, oferującym wzajemną życzliwość, zrozumienie i szacunek
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Zgłoś tę pracę