Serwisant urządzeń gastronomicznych #40;do przeszkolenia#41;
FACHPRACA
Zielona Góra, Poland
‎22 godz. temu

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko :

Serwisant urządzeń gastronomicznych (do przeszkolenia)

Opis stanowiska :

  • Instalacja urządzeń wyposażenia gastronomii,
  • Przeglądy i konserwacje urządzeń gastronomicznych,
  • Serwis wyposażenia gastronomii (po zdobyciu doświadczenia oraz odbyciu szkoleń),
  • Praca w biurze i w terenie.
  • Wymagania :

    Zmysł techniczny’ i przyjemność z majsterkowania ,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (serwisant / instalator),
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, przyjazne nastawienie,
  • Uprawnienia SEP do 1 kW mile widziane.
  • Pracodawca oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o solidnych fundamentach lokalnych (30 lat na rynku) w oparciu o umowę o pracę stałą,
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (8-16),
  • Wysokie premie,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennych kwalifikacji branżowych (specjalizację),
  • Solidne narzędzia niezbędne do pracy,
  • Imprezy integracyjne oraz bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych