Programista C/C++
Asseco Poland S.A.
Warszawa, PL
1 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : C++ - Bardzo dobrzeC - Bardzo dobrzeSQL - DobrzeJava - DobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : Midwykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewneminimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowiskudoświadczenie programistyczne w zakresie tworzenia aplikacji na platformę Windows lub UNIX,znajomość zagadnień programowania strukturalnego i obiektowego,duża dyscyplina pracy i dobra organizacja czasu pracy (terminowość),komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane : znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (struktury danych, język SQL), znajomość metodyki UML ,znajomość środowiska Java, technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, JEE,znajomość narzędzia Enterprise Architectznajomość narzędzi Git, JIRA, Visual Basic for Applications,znajomość frameworka Scrum.

Projekt, w którym możesz pracować : Poszukujemy osoby, która będzie pracowała przy systemach, które wykonują 250 tysięcy operacji na sekundę oraz obsługują kilkadziesiąt milionów użytkowników w całej Polsce.

Jeśli posiadasz już komercyjne doświadczenie w technologii C / C++, znasz relacyjne bazy danych, jesteś otwarty na nowe wyzwania i dzielenie się wiedzą - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i aplikowaniem!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku