Pełnomocnik ds. jakości
LINK CONSULTING
Katowice, Śląskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Nasz Klient, światowy lider w branży automotive, zatrudni pracownika na stanowisko : Pełnomocnik ds. Jakości (kod ref. PdsJ-

17) Lokalizacja : okolice Żor, woj. śląskie Obowiązki :

  • Zarządzanie systemem po kątem IATF,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie,
  • odpowiedzialność i koordynacja za wdrożenie nowych systemów, m.in. ISO BHP,
  • sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych,
  • wdrażanie i nadzorowanie systemów w firmie, w tym wykonanie audytów wewnętrznych,
  • nadzorowanie działań związanych ze stosowaniem systemów jakości,
  • weryfikacja i prowadzenie właściwej dokumentacji, przygotowywanie raportów,
  • przygotowywanie planów optymalizacji i poprawy jakości produkcji, w tym usprawnienia w procesach zarządzania, kontrola standardów i procedur oraz monitorowanie wskaźników,
  • reprezentacja firmy podczas audytów zewnętrznych etc. Wymagania :
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe inżynierskie),
  • doświadczenie w branży automotive, produkcji lub pokrewnej,
  • doświadczenie i wiedza dotycząca norm ISO TS,
  • obsługa komputera i MS Office,
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
  • komunikatywność, sumienność i dokładność. Oferujemy :
  • stabilną i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy w oparciu o standardy produkcji na światowym poziomie,
  • przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. na adres email :
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych