Zatrudnimy w SWADZIMIU Pracownika ochrony-dozoru
Impuls Security Polska
Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Ochrony poszukuje PRACOWNIKA OCHRONY-DOZORU. Miejsce pracy : SWADZIM zakład produkcyjny. DOBRY DOJAZD KOMUNIKACJĄ PODMIEJSKĄ Z POZNANIA ORAZ TARNOWA PODGÓRNEGO AUTOBUSAMI LINII : 811 / 812 / 813. Zapewniamy :

  • umowę O PRACĘ,
  • dojazd komunikacją publiczną pod sam obiekt,
  • pracę zmianową - służby w godz. 7 : 00-19 : 00 i 19 : 00-7 : 00,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • dodatek za godziny nocne,
  • przeszkolenie i umundurowanie. Zadania :
  • dozór mienia przed dewastacją i kradzieżą,
  • komputerowa ewidencja ruchu samochodowego i osobowego,
  • regularne wykonywanie obchodów terenu,
  • rejestr zdarzeń na obiekcie, Oczekujemy :
  • niekaralności (warunek konieczny),
  • atutem będzie doświadczenie w ochronie,
  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonej pracy. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 531-533-200 , (od poniedziałku do piątku w godz.
  • 08 : 00 -16 : 00). Prosimy o zamieszczenie klauzuli Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż : 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest firma IMPULS SECURITY POLSKA Sp.

    z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Warowna 12, 61-357 Poznań, 2. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

    3. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

    4. Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji 5. Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

    6. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  • Pracodawca realizuje obowiązek wynikający z art. 21 i 33 ust. 7b ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997
  • Zgłoś tę pracę