Młodszy programista
COMARCH
Katowice, Polska
2 d. temu

Jesteś początkującym programistą i chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Ta oferta pracy jest dla Ciebie. Będziesz odpowiedzialny m.

in. za tworzenie innowacyjnego oprogramowania, wsparcie techniczne oraz rozwiązywanie problemów w istniejących aplikacjach czy rozwiązaniach sprzętowych.

Dodatkowo otrzymasz od nas możliwość rozwoju swoich umiejętności pod okiem specjalistów oraz będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w międzynarodowych projektach.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne mile widziani również studenci ostatnich lat
  • Praktyczna znajomość jednej z wymienionych poniżej technologii :
  • Java / Bazy Danych.NET / C#Web : Angular, ReactiOS / Android

  • Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji technicznej)
  • TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z analitykami biznesowymi
  • Implementacja projektów funkcjonalnych
  • Diagnozowanie i poprawa błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności
  • DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek (BP, T-Mobile, Heathrow, AXA, Generali, Valeo, Red Bull, Biblioteka Narodowa itd.
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności (np.
  • Mundial Comarch, Comarch ONrun / ONbike)

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Zgłoś tę pracę