Pracownik ochrony z kwalifikacjami - 21,50zł netto godz.
Seris Konsalnet Holding S.A.
Opole, opolskie, Polska
2 d. temu

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Miejsce pracy : Opole

Zatrudnimy kwalifikowanego pracownika ochrony do obiektu zlokalizowanego w Zdzieszowicach.

Praca w systemie zmianowym 12 godz., w wybrane dni od poniedziałku do niedzieli.

Zakres obowiązków :

  • Kontrola ruchu osobowego
  • Kontrola pojazdów
  • wydawanie / przyjmowanie kluczy
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP, p.poż. na terenie zakładu.
  • prowadzenie dokumentacji służbowej
  • sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów na terenie zakładu,
  • Wymagania :

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony pozwolenie na broń
  • punktualność
  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • Oferujemy :

  • umowa o pracę - stawka 21,50zł netto / godz.
  • terminowe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • bezpłatne umundurowanie
  • prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowania do wypoczynku, zajęć sportowych, bony świąteczne)
  • wsparcie w uzyskaniu pozwolenia na broń
  • Zapraszamy do aplikowania również Panie oraz osoby z niepełnosprawnościami

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt wysyłając swoje CV

    lub kontakt telefoniczny : : +48 885 877 556 (poniedziałek-piątek, 8 : 00-16 : 00)