Cieśla szalunkowy Austria
EuroGroup
Zakopane, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

O naszej firmie : Agencja Pracy EURO Group wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5761 zajmuje się profesjonalną rekrutacją międzynarodową dla specjalistów z wielu branż.

Opis stanowiska : Praca przy szalunkach metoda Peri, Doka. Wymagania : - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w zawodzie min.

3 lata - dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny - prawo jazdy kat. B - własny transport. Nasza oferta : - legalne zatrudnienie - umowę o pracę na austriackich warunkach - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie - 13 i 14 pensja.

Sposób aplikacji : Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres lub o kontakt telefoniczny pod numerem 510 858 900 lub 510 857 900 lub 510 656 555