operator wózka widłowego z UDT- nowa, wyższa stawka
Randstad Polska
Wałbrzych, Polska
3 d. temu

Wiosenne podwyżki w Toyota Wałbrzych!

Posiadasz uprawnienia UDT?

Nie posiadasz doświadczenia w obsłudze wózka widłowego a chciałbyś pracować w rekomendowanej firmie motoryzacyjnej?

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś! Ważne są Twoje chęci i predyspozycje! Wyślij sms o treści PRACA UDT a opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • wynagrodzenie do 4340 zł brutto (pensja zasadnicza + premia miesięczna)
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy Toyota
  • nadgodziny wypłacane w systemie miesięcznym
  • dofinansowanie do posiłków w naszej zakładowej stołówce. Dwudaniowy obiad zjesz za ok. 5-6zł.
  • możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej (sauna, siłownia i hala sportowa) wraz z rodziną i znajomymi
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • dodatkowe 20 min przerwy w ciągu dnia wliczanej do czasu pracy
  • dodatki z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • szeroki pakiet szkoleń zawodowych
  • zadania

  • Obsługa wózka widłowego oraz innych urządzeń transportu bliskiego w obrębie obszaru produkcyjnego
  • Załadunek i rozładunek towarów, wyrobów gotowych, opakowań
  • Zaopatrywanie produkcji w komponenty i gotowe produkty
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • uprawnienia UDT
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47