Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim – praca zdalna
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko :

Obowiązki :

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla klientów niemieckojęzycznych
  • Odpowiadanie na zapytania telefonicznie, mailowo i poprzez chat
  • Edukowanie klientów w zakresie samodzielnej obsługi strony internetowej
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Wymagania :

  • Biegła pisemna oraz ustna znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dostępność do pracy na pełen etat (ok. 8h dziennie) w elastycznym systemie zmianowym (od poniedziałku do niedzieli pomiędzy 6.00 a 24.00)
  • Miejsce zamieszkania / pracy na terytorium Polski zapewniające prywatność i umożliwiające swobodną komunikację z klientem bez obecności osób postronnych
  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • Oferujemy :

  • Elastyczny grafik pracy i możliwość pracy na cały etat zdalnie z domu pracownika
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiety sportowe (MultiSport)
  • Zniżki na produkty naszego Klienta
  • Oferta dotyczy pracy stałej.