Agent Ubezpieczeniowy
About You.pl Sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani specjaliści. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu.

 • Agent Ubezpieczeniowy Obowiązki - Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych oraz firmowych;- Prowadzenie spotkań i rozmów z klientami;
 • Planowanie i realizowanie planów sprzedażowych;- Dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań klienta;- Przygotowanie ofert dla klienta i jej prezentacja;
 • Dbanie o długofalową współpracę z klientem. Wymagania - Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem;- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
 • Doświadczenie w sprzedaży produktów - Wykształcenie min.średnie;- Mile widziane prawo jazdy kat. B;- Obsługa komputera w tym znajomości pakietu Office.
 • Oferujemy - Atrakcyjny system wynagrodzenia;- System premiowy;- Pakiet szkoleń;- Możliwość rozwoju zawodowego. Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzul : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.U. 2016 r. poz. 922).Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest About You.

  Pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19, 80-750 Gdańsk. Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia Nr 5932.

  Kontakt z Administratorem Danych Osobowych (od 25 maja 2018r. odpowiednio Inspektor Danych Osobowych) uzyskają Państwo pod adres korespondencyjny ul.

  Piastowska 89, 80-363 Gdańsk.Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 2211 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu : -

  realizacji procesu rekrutacji. Podanie tych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  A jeżeli wyrażą Państwo na to dobrowolną zgodę zawartą w dokumentach aplikacyjnych Państwa dane osobowe będą przetwarzane także : -

  w zakresie wizerunku;- w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).

  Jeżeli wyrażą Państwo, którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód, przysługiwać będzie Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Zgodę można cofnąć wystosowując stosowną wiadomość pod adres mailowy zawierającą Państwa tożsamość i informację o cofnięciu zgody.

  Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 4 lat.

  W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Informuję, iż Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Aplikuj W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz.922.)."

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku