Lakiernik samochodowy
Koncepcja
Olszyna, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Od ponad 13 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Dla jednego z naszych niemieckich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko : LAKIERNIK SAMOCHODOWY Obowiązki : Lakierowanie elementów samochodowych, Kontrolowanie jakości wykonanych prac, Czyszczenie i konserwacja narzędzi.

Wymagania : Komunikatywna znajomość j. niemieckiego Doświadczenie zawodowe min. 4 lata Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców, Prawo jazdy kat.

B. Pracodawca oferuje : Umowa o pracę, Praca na pełny etat, Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią negocjacji, Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania : CV w języku polskim lub niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-

mail : koniecznie z adnotacją w temacie maila : lakiernik samochodowy - Niemcy . Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku