ELEKTRYK branża OZE
GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rzeszów, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Rzeszowska firma specjalizująca się w realizacji instalacji solarnych zatrudni Elektryka.

Praca na terenie południowej Polski (głównie woj. podkarpackie)

Opis stanowiska :

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Wykonywanie tras kablowych (instalacja, serwis i przyłącz)
  • Składanie rozdzielnic, montaż i uruchamianie inwerterów oraz ich konfiguracja
  • Pracodawca zapewni Ci :

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie - szukamy osób na dłużej
  • Zadaniowy czas pracy
  • Darmowe służbowe mieszkanie pracownicze
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię za terminowe wykonywanie zadań
  • Minimalne zarobki w przedziale 16-20 zł netto / h
  • Dobrze płatne nadgodziny
  • Dodatki finansowe za pracę w delegacjach
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii z branży fotowoltaicznej
  • Niezbędne kwalifikacje i umiejętności :

  • Uprawnienia SEP kat. E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych
  • Jeśli jesteś gotów na pracę w delegacjach, prześlij do nas swoje CV!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych