Promotor/ka
Excludo Market Sp z o. o.
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Na rynek weszła NOWA MARKA, której misją jest sprzedaż następujących usług : Zdrowie, Ubezpieczenia, Inwestycje, Kredyty Są to usługi, w przypadku których z powodu braku wiedzy i świadomości Polacy tracą najwięcej energii, czasu i pieniędzy.

EXCLUDO CHCE TO ZMIENIĆ. Do tego celu potrzebujemy : PROMOTORA Miejsce pracy : Warszawa, Polska WYMAGANIA : Dyspozycyjność i gotowość do podjęcie pracy Pewność siebie Umiejętność myślenia w czasie rzeczywistym Zamiłownia do pracy z ludzmi, otwartość, oraz pozytywne nastawienie Umijętność samomotywacji Rzetelność, zaangażowanie i uczciwe podejście do powierznych obowiązków Orientacja na działanie i osiąganie zamierzonych celów Chęć rozwoju i doskonalenia Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Wysoka kultura osobista, miła aparycja i przyjazne nastawienie Wykszatłcenie minimum średnie Prawo jazdy kat.

B mile widziane ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Zareklamowanie Marketu Excludo niczego nie sprzedając Dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek firmy Budowanie pozytywnych relacji z klientem Regularne raportowanie wyników bezpośredniemu przełożonemu Aktywna promocja firmy Umawianie zainteresowanych na spotkanie z analitykiem Excludo OFERUJEMY : Umowe o pracę Zarobki od 4 tysięcy Najlepsze na rynku szkolenia sprzedażowe Ceryfikat Akademie wdrożeniową Wyjątkowe miejsce pracy! Narzędzia niezbędne do pracy Przejżystą ścieżkę awansu Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku