Warsztaty LEAN Manufacturing
Philip Morris International
Krakow, Poland
2 d. temu

Philip Morris Polska SA zaprasza studentów kierunków inżynieryjnych i technicznych na interaktywne warsztaty LEAN Manufacturing, podczas których poznasz od kuchni jeden z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych w regionie i zyskasz możliwość poznania w praktyce najlepszych technik organizacji produkcji.

To również niepowtarzalna okazja by poznać najbardziej kompetentnych ekspertów w swoich dziedzinach, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniami.

Podczas kilkudniowych warsztatów LEAN Manufacturing :

 • Poznasz lepiej Philip Morris Polska SA jako pracodawcę, dowiesz się jakiego rodzaju ścieżki kariery może Ci zaoferować.
 • Podczas Factory Tour zobaczysz dokładnie wszystkie linie produkcyjne w naszym zakładzie, by móc prześledzić całą drogę, jaką na terenie fabryki pokonuje produkt
 • Podczas interaktywnych warsztatów zobaczysz, jak nowoczesne techniki produkcyjne, o których uczyłaś / uczyłeś się na studiach znajdują zastosowanie w praktyce.
 • Będziesz mogła / mógł poznać naszych ekspertów, którzy podzielą się z Tobą wiedzą.
 • Zdobędziesz szansę wzięcia udziału w płatnym programie stażowym, który umożliwi Ci zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, oraz otworzy drzwi do dalszej kariery w PMI.
 • Kto może zostać uczestnikiem warsztatów? Szukamy studentów III, IV i V roku, którzy studiują na kierunkach technicznych.

  Preferowani będą studenci kierunków związanych z zarządzaniem i inżynierią produkcji, automatyką i robotyką oraz budową maszyn, aczkolwiek nie zamykamy się na studentów innych kierunków.

  W ubiegłych latach zapraszaliśmy do programu również studentów takich kierunków jak energetyka, ochrona środowiska, logistyka, górnictwo i geologia i te osoby również świetnie dawały sobie radę.Ważne żebyś :

 • Był / a dostępna w wymiarze 30 godzin tygodniowo.To wymiar czasu, który jeśli zaprosimy Cię do udziału w programie stażowym w PMI, umożliwi Ci w pełni poznać pracę zespołu, do którego dołączysz, a także zapewni Ci czas na realizację własnych projektów pod okiem najlepszych specjalistów
 • W bardzo dobrym stopniu znał / a język angielski.Jesteśmy międzynarodową firmą, w której pracują przedstawiciele wielu narodowości a wielokulturowość jest wartością bardzo mocno obecną w naszej organizacji.
 • Chcemy, żebyś podczas czasu, który z nami spędzisz mogła / mógł czerpać z tego w pełni.

 • Potrafił / a pracować w grupie.Team work makes the dream work.W PMI stawiamy na pracę zespołową, gdyż wierzymy, że dzięki temu możemy sięgać dalej i osiągać więcej.
 • Pierwsze doświadczenia zawodowe w formie praktyk, staży czy projektów realizowanych w ramach studiów na pewno będą mocnym atutem, ale nie jest to warunek konieczny.

  Przede wszystkim liczą się chęci i pozytywne nastawienie.Aplikuj online do 17 listopada 2019.Informujemy, że tylko aplikacje online będą brane bod uwagę w procesie rekrutacji.

  Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do zobaczenia na LEAN Manufacturing 2019!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku