Pomocników fizycznych 60 km od Hannover
Agencja Pośrednictwa za granicą Top Job
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy Pracowników fizycznych do rozładunku i załadunku kontenerów w renomowanej niemieckiej firmie logistycznej o globalnym zasięgu.

Miejsce Pracy : ok.29664 Walsrode Data rozpoczęcia : 11.03.2019 na przynajmniej rok czasu CO OFERUJE PRACODAWCA Niemiecką umowę o pracę Wynagrodzenie 9,49 Euro / brutto + dodatek 045 Euro / brutto+ 25 % dodatek za prace na zmianę nocną Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne Organizację zakwaterowania koszt pokrywa pracownik Koszt zakwaterowania od 105-

205 Euro / miesiąc Pomoc w załatwieniu formalności niemieckiego numeru podatkowego, meldunku itd. WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATA Dobra kondycja fizyczna, bardzo dobry stan zdrowia Znajomość języka niemieckiego w podstawach dobra znajomość liczebników lepsza znajomość języka niemieckiego atutem.

Gotowość podjęcia pracy na dłużej OBOWIĄZKI Praca zawsze na nocnej zmianie Ręczny rozładunek kontenerów z Azji Układanie towaru na palety Zabezpieczenie palet Przygotowanie palet do dalszego transportu Image by MichaelGaida on Pixabay

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku