Operator maszyn – Operator produkcji
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Nowa Wieś Wrocławska
‎20 godz. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska i Biskupice Podgórne

Oferta :

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez skandynawską firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4500 zł brutto już przy pierwszej umowie
  • Dodatek do 550 zł brutto dla osób pracujących w systemie 4-brygadowym
  • Podwyżka po zakończeniu okresu wdrożenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, również przez udział w kursach np. kursy na wózki widłowe, suwnice i żurawie
  • Dobrze wyposażone i zorganizowane miejsce pracy
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników na pierwszym etapie zatrudnienia
  • Szybki, przebiegający w sympatycznej atmosferze proces zatrudnienia
  • Dostęp do bogatego pakietu świadczeń : karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet zniżek Manpower Premium, Pracowniczy Klub Zakupowy
  • Wymagania :

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i współpracy
  • Możliwość dojazdu na miejsce pracy - Nowa Wieś Wrocławska lub Biskupice Podgórne
  • Chęć do pracy w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy) lub 4-brygadowym (atrakcyjny dodatek finansowy)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Zadania :

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - ustawianie parametrów, kontrola procesu, wprowadzanie działań poprawiających jakość, przygotowywanie narzędzi
  • Obsługa komputera - odczytywanie zamówień, wypełnianie raportów
  • Współpraca z innymi działami m.in. działem jakości, utrzymaniem ruchu
  • Zgłoś tę pracę