Poszukiwana Kosmetolog do Kliniki Cud Med
Cud Med
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, do renomowanej kliniki medycyny estetycznej Cud Med - Ostrowiec Świętokrzyski na stanowisko kosmetologa poszukiwana jest osoba : - sympatyczna - komunikatywna - energiczna - zaangażowana - kreatywna - otwarta - zorganizowana - sumienna - samodzielna - z pozytywnym nastawieniem - ambitna i przepełniona chęcią rozwoju - dla której kosmetologia to pasja Wymagania : - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w pracy kosmetologa minimum 1 rok - mile widziane doświadczenie w laseroterapii - częściowa praca na recepcji Zapewniamy : - umowa o pracę na etat, - wynagrodzenie od kwoty minimalnej + prowizja od wykonanych zabiegów - szkolenia, rozwój zawodowy - stabilną pozycję kliniki - miłą atmosferę - zniżki pracownicze na usługi kliniki - umowę o pracę, po okresie próbnym Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.

08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)".

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku