Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online
HRK S.A.
Szczecin
5 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy : Szczecin

Zadania :

  • Koordynowanie wszelkich prac związanych z realizacją projektu na budowie w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Prowadzenie obmiarów,
  • Nadzorowanie wyboru podwykonawców,
  • Koordynowanie harmonogramów,
  • Optymalizacja kosztów projektu, kontrola kosztów,
  • Powadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe w specjalności instalacje elektryczne,
  • Uprawnienia budowlane,
  • Min. 3-4 letnie doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku, a w szczególności na inwestycjach przemysłowych, kubaturowych, halowych po stronie GW,
  • Wiedzę na temat produktów, urządzeń, systemów w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność poruszania się po rynku w obszarze instalacji elektrycznych,
  • Posiadanie szerokich relacji z firmami podwykonawczymi,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się organizacji
  • Wynagrodzenie podstawowe + pakiet premiowy + pakiet benfitów
  • Zgłoś tę pracę