Opiekunka osoby starszej w Niemczech w Krefeld - Krefeld, Niemcy
HDOmedical Sp. z o.o.
Lublin, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Opiekunka osoby starszej w Niemczech w Krefeld, 1450 / 1700euro Planowany termin wyjazdu : od 4.01.2019 Wynagrodzenie : 1450 / 1700 (w zależności od kwalifikacji) + 180 euro zwrot kosztów podróży + premia świąteczna Wymagania : Opiekunka z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy i wykształcenie pielęgniarskie Miejsce : 47803 Krefeld Opis zlecenia : Pan 94 l.

170 cm, 63 kg. Podopieczny jest po zawale, ma niewydolność serca, raka prostaty i cewnik. Cierpi na bóle kręgosłupa po urazie.

Do tabletek i plastrow przeciwbolowych przychodzi pflegedienst. Pan ma aparat słuchowy. Porusza się z pomocą rollatora, potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu, nie wstaje w nocy.

Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym 130 m², dla opiekunki jest pokój z dostepęm do internetu. Zgłoś się już dziś!Oferujemy : Wynagrodzenie : 1450 / 1700 (w zależności od kwalifikacji) + 180 euro zwrot kosztów podróży + premia świąteczna

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku