HR Services Support
SAS Institute Inc
PL-Warsaw
18 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Kompleksowa obsługa procesów związanych z zatrudnianiem osób współpracujących z zewnętrznych firm
  • Koordynacja umów, zamówień i innych dokumentów
  • Kontrola kosztów
  • Opieka nad współpracownikami
  • Współpraca z managerami działów firmy i działem księgowości
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Opieka nad systemem szkoleniowym
  • Organizacja szkoleń dla pracowników
  • Wsparcie administracyjne działu HR
  • Ważne dla nas są :

  • Życzliwość, uśmiech, inicjatywa i chęć pomocy innym, team spirit
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i informacje - dyskrecja, umiejętność klasyfikowania informacji jako poufne lub wrażliwe
  • Wysoki poziom kultury osobistej i doskonała umiejętność precyzyjnej komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Umiejętność dobrej organizacji zadań, samodzielność, terminowość i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Dbałość o szczegóły, systematyczność, analityczny umysł
  • Kreowanie dobrej atmosfery w zespole i nastawienie na wypracowanie optymalnych rozwiązań
  • Chęć rozwoju w obszarze HR
  • Wymagania :

  • Znajomość obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym
  • Biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość MS Office powerpoint , mile widziany MS Sharepoint
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się w warunkach biznesowych
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • Mile widziane doświadczenie w HR, znajomość przepisów prawa pracy
  • Oferujemy :

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w biurze położonym w pięknej lokalizacji nieopodal stacji metra Marymont
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach
  • Codziennie pyszną kawę i świeże owoce
  • Benefity pracownicze - do wyboru
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj