Pracownik produkcji TEOFILÓW
Tempus A
Łódź, Łódzkie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne.

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku : Pracownik Produkcji Miejsce pracy : Łódź (Teofilów) Oferujemy Ci : -

pracę od poniedziałku do piątku, - system trzyzmianowy, - umowę O PRACĘ, - dobre wynagrodzenie, - możliwość przejęcia przez Firmę, -

pracę w firmie międzynarodowej, o dobrej pozycji na rynku, - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, - pracę bez weekendów pracujących.

Zakres zadań na stanowisku : - prace pomocnicze przy produkcji materacy z wkładem kokosowym - prace przy maszynie, Wymagania : -

sumienność, - dobra kondycja fizyczna, - mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji. SZUKASZ PRACY? WYŚLIJ SMS O TREŚCI PRODUKCJA NA NUMER 731-

787-888 SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ! Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV, bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul.

Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10-16 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku