operator produkcji, praca stała 4800 zł brutto, darmowy dojazd
Randstad Polska
Biskupice Podgórne, Polska
2 d. temu

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Szukasz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem i wieloma korzyściami? Zacznij pracę jako operator produkcji w branży automotive i zarabiaj nawet 4800 zł brutto.

Aplikuj - wystarczy wypełnić formularz. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

lokalizacja : Wrocław (Biskupice Podgórne)

oferujemy

  • nową, WYŻSZĄ stawkę wynagrodzenia aż 4200 zł brutto
  • premię uznaniową nawet do 600 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stałą (umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą)
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy za 5 zł na stołówce pracowniczej)
  • darmowy dojazd do pracy i z powrotem z około 130 miejscowości Dolnego Śląska i opolszczyzny lub dofinansowanie w kwocie 60 zł do biletu miesięcznego
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa, akcje świąteczne)
  • zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • obsługa komputera i paneli dotykowych
  • wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych
  • oczekujemy

  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • Aplikuj o pracę - wypełnij formularz lub wyślij SMS o treści OPERATOR , a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47