Monter palet
2x3 S.A.
Krzęcin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Obowiązki : - praca na produkcji przy montażu palet oraz skrzyniopalet - obsługa narzędzi (po krótkim przeszkoleniu) - kontrola jakości produktu -

prace porządkowe na stanowisku pracy Wymagania : - gotowość do podjęcia pracy od zaraz - motywacja oraz zaangażowanie do pracy -

sumienność i dokładność, zdolności manualne, sprawność fizyczna - Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (osoby z doświadczeniem) Oferujemy : -

bardzo dobre warunki pracy - umowę o pracę - stabilne zatrudnienie - dodatki premiowe - atrakcyjne wynagrodzenie Zapraszamy do złożenia CV poprzez lento.

pl lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 95 784 11 00 lub osobiście 2x3 S.A. Krzęcin, ul.Słoneczna 3 WAŻNA INFORMACJA! Aplikując na wybrane stanowisko prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Klauzula Zgody Zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb : aktualnej rekrutacji przyszłych rekrutacji Data i podpis

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych