Customer Success Specialist
Fly on the Cloud Sp. z o.o.
Wrocław, Poland
4 d. temu

Kim jesteśmy? Fly On The Cloud to firma technologiczna i zespół entuzjastów usług opartych na chmurach obliczeniowych. Co robimy?

Szkolimy, promujemy, wdrażamy, obsługujemy i gwarantujemy stałe wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań chmurowych najlepszych producentów.

Gdzie można nas znaleźć? Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Pradze, Bukareszcie oraz Londynie.

Jednak jako firma oparta na chmurach, większość aktywności prowadzimy w internecie. Dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej, stawiamy na przejrzystą komunikację, a nasze social media tętnią życiem.

Z kim współpracujemy? Tylko z najlepszymi promujemy i wdrażamy usługi dostarczane bezpośrednio przez Google, Facebooka i Zendeska.

Już ponad 1500 europejskich firm skorzystało z naszej pomocy i tym samym poprawiło swoją wewnętrzną komunikację, obsługę klienta oraz bezpieczeństwo danych.

 • Do naszego zespołu poszukujemy obecnie dodatkowej osoby, która dołączyłaby do nas jako Customer Success Specialist Do Twoich zadań należeć będzie : Opieka nad klientami stałymi jak i nowymi, Zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie, Reaktywacja nieaktywnych klientów, proponowanie działań aktywizujących sprzedaż oraz pokazujących klientom różne warianty usług z naszego portfolio, Pomoc klientom w pełnym wykorzystaniu funkcjonalności premium oraz poszerzenia zakresu usług, z których korzystają, Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku, Scisła współpraca z działem supportu technicznego, Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy;
 • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów. Oczekujemy : Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie współpracy z klientami z sektora B2B ok.

  2-3 lata (obsługa klienta, sprzedaż, support, opieka nad kluczowymi klientami), Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (poziom B2), Ukończonych studiów wyższych, Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań i umiejętność analizowania potrzeb klienta.

  Mile widziane : Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań SaaS, e-commerce, chmurowych. Oferujemy : Możliwość współpracy całkowicie zdalnej, Współpracę w oparciu o umowę B2B, Wewnętrzne szkolenia produktowe, Pakiet medyczny i sportowy, Elastyczny czas pracy, Współpracę z firmą Google, Zendesk oraz Facebook, Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy.

  Czekamy na Twoje CV! Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Fly on the Cloud Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.

  Rzeźniczej 32 / 33, adres e-mail : praca flyonthecloud.com.Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail praca flyonthecloud.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Fly on the Cloud Sp. z o.o zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku