PRACA OD ZARAZ - SORTOWANIE OGÓRKÓW W NIEMCZECH
HRQUALITY
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR. Poszukujemy pracowników na terenie Niemiec w miejscowości Dingolfing, firma Develey Senf & Feinkost GmbH, która produkuje między innymi musztardy, ketchupy oraz jest dostawcą ogórków do restauracji Mc Donald.

Zakres obowiązków : - Sortowanie ogórków przy stołach sortowniczych Wymagane kwalifikacje : - Zręczność, - Dokładność, -

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Naszym Pracownikom oferujemy : - Darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie na okres od ZARAZ do września 2019, -

pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia, - pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski, - sprawdzone i pewne miejsce pracy, -

pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności, - opiekę polskojęzycznego koordynatora (język niemiecki nie jest wymagany)

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych