Od zaraz! Widzew-pracownik produkcji!! 2 zmiany!!!
Job Impulse
Łódź, Łódzkie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą.

Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta, Lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji. Miejsce pracy-

Łódź-Widzew Jakie będą Twoje zadania?

  • wizualna kontrola gotowego produktu
  • pakowanie gotowego wyrobu Czego oczekujemy od Ciebie?
  • dokładności
  • zaangażowania Co możemy Tobie zaoferować?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę na dwie zmiany
  • spokojną pracę siedzącą
  • dostęp do karty Multisport
  • prywatne ubezpieczenie medyczne Metlife Zadzwoń lub napisz SMS o treści PRACA na nr telefonu 514 954 310 lub 797 387 411.
  • ODDZWONIMY! Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych