DOJARZ KRÓW - PRACA W HOLANDII
Klaver Sp. z o. o.
Gizycko, Warmian-Masurian Voivodeship, Poland
1 d. temu
source : Best Jobs

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z z certyfikatem o numerzeoszukuje dla zagranicznego klienta w Holandii

PRACOWNIKÓW na stanowisko - DOJARZ KRÓW

OBOWIĄZKI :
  • dojenie krów
  • rzadziej inne prace związane z pracą na farmie np. jazda traktorem, paszowozem, zaganianie stada, wycielanie, karmienie i opieka nad cielakami
  • WYMAGANIA :

  • ważne jest, aby kandydat lubił zwierzęta i wiedział jak się z nimi obchodzić
  • minimum półroczne doświadczenie na nowoczesnej hali udojowej (ewentualnie doświadczenie nabyte w Polsce na dojarni starego typu)
  • prawo jazdy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz, dyspozycyjność również w weekendy
  • motywacja do pracy
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu podstawowym A0 lub A1
  • OFERUJEMY :

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
  • legalne zatrudnienie
  • Dodatkowe informacje :

  • praca na dłuższy okres czasu
  • przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika
  • wymagane cv z opisem doświadczenia
  • Zainteresowany?

    Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer, lub - a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

    WYŚLIJ SWOJE CV NA MAILA :

    Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli :

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych;
  • tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych