Frontend Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Firma programistyczna, działająca od ponad 20 lat, zajmująca się tworzeniem i rozwijaniem systemów internetowych. Prowadzą projekty z planami rozwoju na kilka lat, jak również i mniejsze.

Centrala firmy mieści się w Niemczech, w związku z czym większość projektów jest kierowana na rynek niemiecki lub ogólnoświatowy.

Od ponad 10 lat prowadzą w Katowicach biuro składające się obecnie z kilkunastu sympatycznych i ambitnych osób.

Wymagania :

  • Solidne, praktyczne i teoretyczne podstawy programowania;
  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego- warunek konieczny;
  • Dbałość o wysokie standardy jakości pracy;
  • Gotowość do samodzielnego rozwijania swoich umiejętności;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Stack technologiczny :
  • React
  • HTML5 / CSS3
  • Dodatkowe atuty :
  • Node.js
  • Oferujemy :

  • Doskonałą atmosferę w pracy, gdzie satysfakcja pracownika jest istotną wartością
  • Bycie częścią ambitnego zespołu, składającego się z ambitnych osób
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dowolną formę współpracy
  • Stałe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Konkretny wpływ na architekturę i kształt projektów
  • Realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
  • Benefity :
  • Dofinansowanie nauki j. obcych
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa drużyna sportowa : )
  • Biblioteka
  • Kawa, Herbata, Napoje
  • Parking
  • Strefa Relaksu
  • Obowiązki :

  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych
  • Czuwania nad architekturą i jakością kodu
  • Tworzenie nowego oprogramowania w ramach prowadzonych projektów
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.