Starszy Analityk / Konsultant w zespole Doradztwa Biznesowego i Strategicznego dla sektorów Oil&Gas i Defence w Warszawie
EY
Warszawa, All, Poland
4 d. temu

Możliwości, jakie na Ciebie czekają :

Praca w zespole EY to unikalne połączenie rozwoju kompetencji konsultingowych z możliwością poznania specyfiki i złożoności sektorów energetycznego i zbrojeniowego.

Doradzając największym spółkom sektora O&G i Defence w Polsce i za granicą, będziesz realnie uczestniczyć w wielomilionowych przedsięwzięciach inwestycyjnych, projektach restrukturyzacyjnych i transformacjach, czy międzynarodowych procesach M&A.

Dzięki wsparciu dynamicznego i doświadczonego zespołu będziesz czerpać satysfakcję z efektów swojej pracy i ich docenienia przez naszych klientów.

Przykłady projektów :

 • identyfikacja i analiza opcji strategicznych dla aktywów wydobywczych w Ameryce Północnej,
 • identyfikacja i analiza opcji strategicznych dla jednej z europejskich rafinerii,
 • studium wykonalności transgranicznego gazociągu przesyłowego w Europie Południowej,
 • doradztwo transakcyjne w procesie sprzedaży wiodącego podmiotu polskiego rynku gazu,
 • komercyjne due diligence dla izraelskiego rynku energii elektrycznej oraz gazu ziemnego,
 • wsparcie w procesie transakcyjnym w zakresie aktywów logistycznych ropy i paliw płynnych obejmujące wycenę oraz badania due diligence,
 • przegląd działalności spółki z branży chemicznej wraz z identyfikacją i kwantyfikacją potencjału poprawy efektywności,
 • ocena zasadności połączenia spółek z branży przemysłu obronnego wraz z identyfikacją synergii i ryzyk,
 • wsparcie wiodącej globalnej spółki z branży obronnej w zdefiniowaniu i wdrożeniu strategii wejścia na rynek polski.
 • Twoje główne zadania : aktywny udział w projektach strategicznych, transakcyjnych oraz operacyjnych,strukturyzowanie wyzwań biznesowych stojących przed klientami samodzielne poszukiwanie i proponowanie rozwiązań,opracowywanie analiz rynkowych, raportów i rekomendacji w zakresie realizowanych projektów,przygotowywanie analiz ilościowych arkuszy kalkulacyjnych i modeli finansowych, aktywny udział w spotkaniach wewnętrznych (zespołu EY) oraz zewnętrznych (z klientami), stopniowa budowa wiedzy i kompetencji konsultingowych i branżowych.

  Potrzebne umiejętności i doświadczenie :

  2-3 lata doświadczenia w pracy w konsultingu / doradztwie biznesowym, doradztwie transakcyjnym lub w realizacji projektów związanych z analizami rynkowymi, strategicznymi, poprawą efektywności operacyjnej / biznesowej, restrukturyzacją, transformacją przedsiębiorstw i inwestycjami infrastrukturalnymi,bardzo dobre zdolności analityczne i interpersonalne,biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint i Word),biegła znajomość języka angielskiego,umiejętność pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,nastawienie na szukanie rozwiązań i ich samodzielne proponowanie.

  Twoim dodatkowym atutem będzie :

  doświadczenie zawodowe w branży energetycznej / oil&gas lub zbrojeniowej, doświadczenie związane z modelowaniem finansowym i oceną projektów inwestycyjnych, otwartość na realizację części projektów poza granicami kraju.

  Kogo szukamy : Idealny kandydat / kandydatka to osoba posiadająca solidne kompetencje i doświadczenia w obszarze doradztwa lub analiz biznesowych, oczekująca ciekawych wyzwań oraz gotowa pogłębiać swoją wiedzę nt.

  sektorów energetycznego i zbrojeniowego. Do pracy w EY poszukujemy osób o pozytywnym nastawieniu do życia i otoczenia - samodzielnych, ale rozumiejących że pełny sukces może osiągnąć tylko zgrany i wspierający się wzajemnie zespół.

  Oferujemy : pracę dla największych firm z sektorów energetycznego i zbrojeniowego w Polsce i na świecie, możliwość nauki od najlepszych praktyków i specjalistów branży doradczej dla sektora O&G i Defence w Polsce, duży zakres odpowiedzialności i możliwość szybkiej ścieżki kariery,

  a także : kwalifikacje oraz certyfikatyindywidulną mapę szkoleńelastyczny czas i miejsce pracydedykowanego Career Counseloraprogram EY Care & Wellness i owoce w biurze biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

  Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  Aplikuj i dołącz do nas!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku