STATYSTYK MEDYCZNY
Centralna Baza Ofert Pracy
Giżycko
5 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 21 / 0444

Obowiązki :

Sporządzanie sprawozdań POZ ZBPOZ diagnostyka, załącznika półrocznie DPS / POZ,

Wystawianie faktur i korekt w rozliczeniach NFZ poprzez system SZOI w całych zakresie udzielanych świadczeń w tym m.in Ryczałtu PSZ, SOR, NŚOZ, POZ, pasma limitowane, Chz,podwyżkowe, ugody, t.z.w 3 % i inne

Przesyłanie do NFZ listy POZ i jej weryfikacje.

Sporządzanie Raportu FZX -faktury WZW oraz rozliczenie programów lekowych WZW w zakresie leków, diagnostyki, pracy, trybu hospitalizacji / ambl.

Rozliczenie kosztów leków

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Umiejętności i uprawnienia :

  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Wykształcenie :

  • średnie zawodowe 4-letnie, brak
  • Pozostałe wymagania :

  • Kierunek wykształcenia : preferowane ekonomiczne, informatyczne, administracyjneDoświadczenie zawodowe : ogólnie 3 lata
  • Miejsce pracy : Warszawska 41, 11-500 Giżycko, powiat : giżycki, woj : warmińsko-mazurskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę w zastępstwie

    Staż pracy : lata : 3

    Wymagane dokumenty : Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP.

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty