Operator linii produkcyjnej
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Będzin, Polska
1 min. temu
source : Jobs.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju.

Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko :

Oferujemy :

  • Zdobędziesz cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • uzyskasz wsparcie Opiekuna przez pierwszy okres zatrudnienia - poznasz tajniki naszej pracy pod okiem specjalisty
  • będziesz pod opieką Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji, jak i po zatrudnieniu - nasze biuro znajduje się w sąsiedztwie hali produkcyjnej
  • zyskasz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pochwalisz się konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • masz dostęp do bogatego systemu premiowego (premia frekwencyjna, produkcyjna i regulaminowa - sprawdź, ile możesz dodatkowo zyskać)
  • wolne święta
  • otrzymasz bony żywnościowe - nawet 160zł miesięcznie
  • będziesz mieć do dyspozycji Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, zniżki na pizzę, bon żywnościowy itp.
  • zaoszczędzisz na paliwie. Oferujemy bezpłatny dojazd z z : Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Będzina, Mysłowic, Myszkowa.
  • Jedyne czego wymagamy to :

  • Dyspozycyjność w systemie 4-brygadowym (będziesz mieć wolne święta )
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem - nie masz doświadczenia? - zdobądź je z nami!
  • Zadania :

  • Obróbka produktu za pomocą narzędzi - wszystkiego Cię nauczymy
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie gotowych elementów do kontenerów
  • Masz pytania?

    Zadzwoń, lub wyślij sms o treści PRACA DG pod nr 606 821 065 - oddzwonimy!

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej

    Agencja zatrudnienia nr 412

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"