Programista PHP
DUX-PROMOTION
Łódź, PL
3 d. temu

Zakres obowiązków pełnionych przez osobę zatrudnioną na w / w stanowisku :

Tworzenie oraz rozwój architektury aplikacji.

Tworzenie struktur bazodanowych oraz administrowanie nimi.

Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności i kompatybilności z architekturą.

Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Minimalne wymagania, stawiane kandydatom :

Zaawansowany poziom programowania w PHP 5.x ze szczególnym naciskiem na OOP.

Bardzo dobra znajomość baz MySQL oraz PostgreSQL.

Znajomość wzorców projektowania oraz diagramów UML.

Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze, analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu.

Podstawy obsługi systemu Linux oraz Apache.

Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji.

Dodatkowe atuty :

Student ostatnich lat lub absolwent uczelni o profilu informatycznym.

Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku PHP.

Znajomość (X)HTML / CSS / JavaScript.

Znajomość frameworków (Zend, Yii, Kohana itp.).

Optymalizacja zapytań SQL.

Certyfikaty, dyplomy odbytych kursów.

Oferujemy :

  • pracę w młodej firmie wśród ludzi o wielu pomysłach, które sukcesywnie wcielają w życie,
  • umowę o DZIEŁO lub Zlecenie w pierwszym, szkoleniowo-próbnym, okresie pracy,
  • po okresie próbnym pracę na dowolną, wygodną dla Programisty, umowę przewidzianą Kodeksem Cywilnym RP (umowa o pracę, kontrakt menagerski itp),
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i WYDAJNOŚCI PRACY.
  • SWOJE APLIKACJE CV (i ew. List Motywacyjny) PROSIMY PRZESYŁAĆ :

  • na adres e-mail - rekrutacja at dux-promotion.pl
  • W TEMACIE MAILA PROSIMY SPIESAĆ PROGRAMISTA PHP
  • pocztą tradycyjną na adres - DUX Company Piotr Jędrzejczyk
  • 92-318 Łódź al.J.Piłsudskiego 135 lok.212