Pakowanie produktów mięsnych
Euroservices Polska Sp. z o.o.
Prudnik, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska Sp. z o.o. nr cert. 1069 poszukuje osób do pracy w Holandii przy : Pakowaniu produktów mięsnych Holandia : Best Wymagania : - prawo jazdy kat.

B Oferujemy - umowę o pracę na holenderskich warunkach - wynagrodzenie adekwatne do zadań i wykonywanej pracy zgodne z holenderskimi stawkami dla branży / sektora - tygodniowe wypłaty wynagrodzenia na konto walutowe - opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Prosimy osoby zainteresowane o przysłanie CV : W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48664460061 Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp.

z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26 / 32), w celu realizacji procesu rekrutacji .

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul.

25-go Czerwca 26 / 32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku