Account Executive ​
IQ Marketing Poland
Warszawa
2 d. temu

Opis stanowiska :

  • Realizacja projektów reklamowych dla klientów agencji z wykorzystaniem narzędzi z zakresu marketingu zintegrowanego,
  • Kontakt z klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań względem realizowanych projektów,
  • Współpraca i koordynacja pracy wszystkich działów agencji (m.in. Kreacja, DTP, Produkcja)
  • Dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami,
  • Nadzór i koordynacja działań podwykonawców,
  • Bieżąca współpraca z Account Managerem w zakresie realizowanych projektów i ich efektów.
  • Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia związanego z obsługą klienta w agencji reklamowej (w tym działania BTL m.in. promocje, konkursy, materiały POS;
  • działania digital m.in. kampanie internetowe, strony www, aplikacje mobilne itp.),

  • Sprawne zarządzanie czasem własnym,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i elastyczność działania,
  • Chęć doskonalenia zawodowego.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych