Operator wózka widłowego
OTTO Work Force Europe Sp. z o.o.
Niepołomice, Małopolskie
4 d. temu

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku : Operator wózka widłowego Nr. Ref.

IS / NIEP / 07 / 2018 Miejsce pracy : Niepołomice Obowiązki : - obsługa wózka widłowego - rozładunek, załadunek towaru -

prace pomocnicze na magazynie Informacje o wakacie : - umowa o pracę tymczasową - praca w systemie zmianowym : 6-14, 14-

22, 22-6 - stawka 15 zł brutto / h podstawy + premie brygadowe i dodatki za pracę w weekendy Wymagania : - certyfikat UDT na wózki widłowe -

chęć do pracy w systemie wielobrygadowym - dyspozycyjność Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. 1 maja 3-5, 45-068 Opole , wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11500).

Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację.

Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku