Nauczyciel - sterylizacja medyczna
Centrum Edukacji SIGMA
Tarnów, Małopolskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Centrum Edukacji SIGMA - licea, szkoły policealne, kursy.Poszukujemy nauczyciela z zakresu sterylizacji medycznej.Opis stanowiska pracyPraca w soboty i niedziele.

Preferujemy osoby posiadające stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.Wymagania- przygotowanie pedagogiczne (mile widziane) -

doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminu zawodowego - wykształcenie wyższe kierunkoweProsimy o przesłanie CV wraz ze skanami dokumentów (dyplomy, zaświadczenia potwierdzające przygotowanie pedagogiczne) na adres mailowy z tematem maila : nauczyciel z zakresu sterylizacji medycznej.

W treści CV prosimy podać klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"Skontaktujemy się wybranymi kandydatami.Centrum Edukacji SIGMA Tarnów, ul. Mickiewicza 3

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku