DEKARZ od 4500 CHF netto / m-c - SZWAJCARIA.
Rekrutacja-Kozow
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA DEKARZ / BLACHARZ - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKI PRACODAWCA.Szwajcarski Pracodawca poszukuje Dekarzy / Blacharzy na Projekty do Szwajcarii.

Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w kolejnych miesiącach 2022.PRACODAWCA Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.

OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH FACHOWCÓW i TEAMOW DWUOSOBOWYCH.STAWKA 33,00 - 35,00 CHF brutto / godz. Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.

Kwaterę opłaca Pracownik.Kwota Kwatery od 500 do 800 CHF / m-c . Pokoje zawsze jednoosobowe.ZA WYPRACOWANE 160 godz. / miesiąc WYNAGRODZENIE BRUTTO / M-C od 5200 do 5600 CHF brutto / m-c.

WYNAGRODZENIE NETTO / M-C od 4500 do 4700 CHF netto / m-c.ZADANIA PRACE DEKARSKIE DACHY PŁASKIE i DACHY SPADZISTE.WYMAGANIA REKRUTACYJNE niemiecki w rozmowie podstawy / komunikatywny + kilkuletnie doświadczenie w branży.

Własne AUTO nie jest wymagane, ale Pracodawca nie posiada AUT Służbowych.Zawód DEKARZ nie jest wymagany.Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV proszę przesyłać tylko w wersji niemieckiej ze zdjęciem lub zdjęcie osobno.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku