Machine Learning Developer
Scalac
Warsaw, PL
4 d. temu
source : Just Join IT

NLP (regular)

MACHINE LEARNING DEVELOPER

Poszukujemy do swojego zespołu Machine Learning Developera, który będzie wraz z nami tworzył projekt wspierający procesy tworzenia zespołów projektowych.

Obligatoryjne (z uwagi na charakter projektu) :

  • obywatelstwo polskie
  • dobra znajomość polskiego języka
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Lokalizacja : praca hybrydowa (zdalnie i w biurze w Gdańsku)

    Warunki finansowe : 9 000 - 14 000 brutto (UoP) (zależne od doświadczenia)

    Cel projektu

    Stworzenie systemu wykorzystującego sztuczną inteligencję do wsparcia procesów HR w zakresie dobierania wykonawców, w celu optymalizacji procesu tworzenia zespołów projektowych w najwyższym stopniu spełniających wymagania projektów IT oraz gwarantujących utrzymanie pracownika i współpracę w zespole.

    Zakres obowiązków :

  • Przygotowanie zbiorów treningowych i przeprowadzenie uczenia systemu ekstrakcji danych, klasyfikacji oraz dopasowania (według zadanych kryteriów).
  • Udział w opracowaniu modeli na potrzeby projektu.
  • Udział w opracowaniu i wdrożeniu modelu uczenia się systemu.
  • Implementacja modeli semantycznych.
  • Implementacja ontologii dziedzinowej z punktu widzenia zastosowań.
  • Implementacja generatora zespołów projektowych IT.
  • Rozwój prototypu stworzonego z połączenia powstałych algorytmów i generatora zespołów.
  • Badanie metod uczenia maszynowego wykorzystujących sztuczne sieci neuronowe, w szczególności konwolucyjne głębokie sieci neuronowe.
  • Zbadanie i przetestowanie wypracowanych metod i algorytmów wykorzystując zgromadzone oraz rozszerzone o nowe instancje zbiory danych treningowych oraz testowych.
  • Wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu.
  • Wymagania (doświadczenie i technologie) :

  • 2+ lat doświadczenia komercyjnego i / lub naukowego
  • Mile widziany tytuł doktora w dziedzinie informatyki.
  • TensorFlow / PyTorch
  • Fasttext
  • Advanced NLP techniques (ex. BERT)
  • Python / Scala
  • Wizualizacja danych
  • Algorytmy ewolucyjne
  • Walidacja modeli ML
  • Techniki klasyfikacji i klastrowania
  • Modele rekomendacji (ML i statystyczne)
  • Systemy rekomendacji
  • Sieci neuronowe
  • Statystyka
  • Dobre praktyki, jakości, czystości kodu (Clean code)
  • Technologie dodatkowe, które warto abyś znała / a :

  • Flask
  • ETL (Airflow, NiFi, etc)
  • MLOps
  • Rozwiązania chmurowe (AWS, GCP) - (cloud experience (AWS. GCP))
  • Inne, ważne kompetencje :

  • Zorientowanie na pracę zespołową i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą.
  • Proaktywne podejście, proponowanie rozwiązań, otwartość na nowe pomysły.
  • Samodzielność wykonywania zadań i podejmowania decyzji.
  • Chłonny umysł, chęć do nauki, umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie zaawansowanym.
  • Jak pracujemy :

  • Metodyka pracy : różnorodna np. Scrum, Lean, Kanban
  • Zarządzanie zadaniami : w szczególności Jira
  • Repozytorium : Confluence, GitHub
  • Unit testy : 100% coverage
  • Testy integracyjne : 100% coverage
  • Testerzy : mamy swój zespół QA
  • System kontroli wersji : Git
  • Serwer kompilacji : Jenkins, CircleCi
  • Infrastruktura chmurowa : AWS, Google
  • Narzędzie do procesowania danych : Pandas
  • Zarządzanie przepływem pracy : Apache Airflow
  • Analiza danych : Python, Scala
  • Platformy / bazy danych : BigQuery, PostgreSQL, S3
  • QA manager : Yes
  • Analiza kodu : code review
  • Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Wynagrodzenia adekwatnego do umiejętności, min. raz w roku odbywa się rozmowa w zakresie oczekiwań.
  • Pracy w start-up’owej atmosferze zgranego zespołu
  • Możliwości rozwoju zawodowego wspieranego dedykowanym budżetem rozwojowym o wartości 4000 zł. netto / rok i 3 dni na rozwój.
  • Niezapomnianych spotkań integracyjnych. Byliśmy razem na nartach, kajakach, w górach etc. Nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych spotkań.
  • Pola do niezależności i odpowiedzialności.
  • Regularnego feedbacku i ewaluacji ścieżki rozwojowej.
  • Możliwości pracy z komfortowego biura, z ogrodem, w Gdańsku.
  • Zapewnienia możliwie najlepszego sprzętu do pracy.
  • Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV upewniając się, że zawiera ono klauzulę pozwalającą na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Scalac Sp. z o.o.

    Jesteśmy polskim software housem specjalizującym się w programowaniu funkcyjnym oraz inżynierii danych. Nasz międzynarodowy zespół ponad 130 programistów od 7 lat pomaga dużym i małym firmom (z sektora FinTech, Blockchain, eCommerce) rozwijać projekty IT.

    Pomogliśmy klientom takim jak Kreditech, Bexio, Tapad, Qvantel i Cryptonomic. Mamy wynik 5 / 5 na Clutch. Naszym klientom zapewniamy wyjątkowe umiejętności techniczne połączone z dużą dozą empatii, co podkreślił ostatnio jeden z nich https : / / youtu.be / Xm6dT8EhsGg

    Czerpiemy satysfakcję ze wspólnej pracy. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania i produkty mają szansę powstać jedynie dzięki transparentności, otwartości, zaufaniu, zapewnieniu optymalnych warunków pracy i wspieraniu możliwości rozwoju zespołu.

    Pracujemy zdalnie, z różnych części Polski i świata, w tym m.in. Ameryki Południowej, Hiszpanii, Portugalii, Ukrainy, Włoch, Afryki.

    Choć nasza główna siedziba znajduje się w Gdańsku, posiadamy również lokalne biuro Rzeszowie i mniejsze zespoły w Warszawie, Krakowie, Białymstoku.

    Nasz przepis na sukces to hasła, którymi kierujemy się w Scalac to :

  • Have fun
  • Do the right thing
  • Zgłoś tę pracę