Magazynier / Picker
LITE E-COMMERCE sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
‎3 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zamówień dla poszczególnych klientów,
  • Szukanie określonych towarów i przygotowywanie ich do wysyłki,
  • Oznaczanie i skanowanie produktów,
  • Praca z komputerowym systemem magazynowym,
  • Kontrolowanie procesów z zachowaniem bezpieczeństwa żywności,
  • Dbanie o prawidłowość stanów magazynowych,
  • Zapewnianie najwyższej jakości obsługi i satysfakcji klienta.
  • Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku aczkolwiek nie jest to warunek konieczny;
  • Mile widziany język polski w stopniu komunikatywnym;
  • Staranności w wykonywaniu obowiązków;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Bezkonfliktowość oraz punktualność;
  • Chęć uczenia się celem szybkiego opanowania powierzonych obowiązków.
  • To oferujemy

  • Umowę Zlecenia;
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Możliwość rozwoju w ramach zespołu i organizacji;
  • Wynagrodzenie 21zł brutto za każdą przepracowaną godzinę;
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;
  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnym projekcie i transformacji obszaru handlu detalicznego w Polsce;
  • Pracę w zespole z ekspertami z doświadczeniem z topowych sieci spożywczych, firm e-commerce i technologicznych;
  • Rozwój umiejętności w obszarach związanych z branżą e-commerce / q-commerce;
  • O nas

    Jesteśmy start-upem, należącym do Grupy Żabka, którego celem jest zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki Polacy robią zakupy.

    Na swoim koncie mamy już pierwsze aplikacje, które podbijają rynek q-commerce : JushApp oraz Delio. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Magazynier / Picker.

    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracyZgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Lite e-Commerce sp.

    z o.o. z siedzibą Warszawie (00-499), przy Placu Trzech Krzyży 10 / 14Spółka wyznaczyła inspektora ochrony danych, z którym w sprawie danych osobowych można skontaktować się drogą elektroniczną pod adresem e-mail : daneosobowe lite.

    techPani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu : przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraził / a Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

    Podstawą prawną przetwarzania jest art. 22 Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. a RODO w przypadku pozostałego zakresu danych w tym Pani / Pana wizerunku.

    Pani / Pana dane będą powierzone zewnętrznemu dostawcy systemu wsparcia rekrutacji Breezy HR (wyłącznie przechowywanie).Pani / Pana dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą do momentu zakończenia procesu bieżącej rekrutacji lub do 12 miesięcy w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana osobnej zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach.

    Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu kontroli gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Podanie przez Panią / Pana danych w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest zobligowane przepisami prawa oraz jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

    W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne