Spontaniczna Aplikacja
PepsiCo Inc
Poland
23 d. temu

Job Description

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w PepsiCo, zostaw nam swoje CV i kontakt do siebie.

Jeśli pojawi się stanowisko zbieżne z Twoim profilem, zespół Talent Acquisition skontaktuje się z Tobą.

Qualifications / Requirements

Zostawiając swoje CV wyrażasz zgodę na :

 • wykorzystywanie tych danych w prowadzonych przez Pepsico Consulting Polska Sp. z o. o. w procesach rekrutacyjnych przez okres 2 lat
 • Informujemy iż administratorem danych przekazanych w niniejszym trybie jest PepsiCo Consulting Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul.

  Zamoyskiego 24 / 26 ( Spółka ). W przypadku wyrażenia zgody na przekazanie danych do innych podmiotów należących do grupy PepsiCo, administratorem danych po ich przekazaniu, będzie odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo na rzecz którego zostaną przekazane dane osobowe w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym ( Spółka / Oddział ).

  Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę / Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników.

  Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie w zakładce Ochrona Danych Osobowych .

  W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką / Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów.

  Relocation Eligible : Not Applicable

  Job Type : Pipeline

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku