Operator/ka maszyn
Trenkwalder
Ruda Śląska
2 d. temu
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • prace produkcyjne z wykorzystaniem elektronarzędzi,
  • wstępna kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • prowadzenie w sposób sumienny i czytelny dokumentacji produkcyjnej,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP.
  • Wymagania :

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • gotowość do delegacji na terenie kraju jak i za granicę (2 / 3 tygodnie), maksymalnie 3 razy - wyjazdy szkoleniowe.
  • Mile widziane :

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych / suwnic.
  • Oferujmy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 3334 zł brutto,
  • 20% dodatku regulaminowego,
  • kodeksowy dodatek do zmiany nocnej,
  • podczas wyjazdów niemiecka stawka + diety,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie kursów i szkoleń,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zapewniony parking pracowniczy,
  • program poleceń pracowników,
  • możliwość zdobycia uprawnień,
  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • program wdrożeniowy.
  • Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, al. Wojciecha Korfantego 25 / 2 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

    Kontakt telefoniczny pod numerem 605 121 248.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.