Lakiernik proszkowy (k/m) - Niemcy
Concept Plus
Cała Polska
4 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Lakiernik proszkowy (k / m) - Niemcy Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko :

Lakiernik proszkowy (k / m) - Niemcy

Miejsce pracy : Vreden

Zakres obowiązków :

Powlekanie proszkowe części ze stali i blachy

Zawieszanie i przygotowywanie elementów

Wymagania :

Doświadczenia w zakresie lakierowania proszkowego

Gotowości do pracy zmianowej

Zdolności do szybkiego przystosowywania się

Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Rzetelności i sumienności

Zdolności do samodzielnej pracy

Odpowiedzialnego podejścia do pracy

Oferujemy :

Atrakcyjne wynagrodzenie według taryfy płac iGZ + dodatki

Wynagrodzenie od 13, 00 euro brutto za godzinę w zależności od kwalifikacji

Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres

Różnorodne i odpowiedzialne zadania