Młodszy Specjalista ds. BHP, PPOŻ i ochrony środowiska
Recruit Europe
opolskie, Żarów, Świdnica, Wałbrzych, Kąty wrocławskie, Wroclaw
5 d. temu
source : Goldenline

Opis stanowiska :

Wsparcie działu BHP w jego celach i działalnościZbieranie informacji niezbędnych do przygotowywania raportów korporacyjnychMonitoring oraz informowanie przełożonego o przestrzeganiu norm w zakresie BHP przez pracowników zakładuDystrybuowanie informacji dotyczących nowych procedur wśród pracownikówWspieranie działań dotyczących gospodarki odpadami oraz ochrony środowiskaUdział w tworzeniu wewnętrznych procedur i instrukcji z zakresu BHP, PPOŻ i ochrony środowiskaKoordynowanie pod względem bezpieczeństwa prac podwykonawców zewnętrznych

Wymagania :

Wykształcenie wyższe / podyplomowe w kierunku BHPMile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze BHPZnajomość przepisów prawa z obszaru BHP, PPOŻ i ochrony środowiska oraz umiejętność ich stosowania w praktyceDobra znajomość pakietu MS OfficePrawo jazdy kategorii BZnajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnymWysokie umiejętności komunikacyjneDobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko : Młodszy Specjalista ds.

BHP, PPOŻ i ochrony środowiska .

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min.

1 2 letnie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku