Regular .NET Developer (.NET Core)
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Polska firma doradcza, która zapewnia przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomaga rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł.

Na rynku polskim działają już od 15 lat. Zaangażowanie i praca ponad 280-osobowego zespołu zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, którzy współpracują z firmą od wielu lat, jak i przez niezależne gremia.

Ma to swoje odzwierciedlenie w rankingach doradców podatkowych i firm wspierających działalność B+R i innowacje, w których zajmujemy najwyższe pozycje.

W związku z rozwojem firmy i budową zespołu IT poszukują osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • 2 lata doświadczenia jako programista .Net
  • Dobrej znajomości .NET Core
  • Znajomości :
  • ASP.NET (MVC / WPF)
  • Entity Framework
  • HTLM5, CSS
  • Znajomości języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MS SQL, PostgreSQL)
  • Znajomości narzędzi projektowych m.in. GIT, Jira, Visual Studio
  • Dobrej znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość JavaScript / TypeScript, ASP.NET WebForms, UML
  • Doświadczenie w stosowaniu wzorców projektowych
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / możliwe również B2B
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Bogaty pakiet benefitów :
  • opieka medyczna Medicover
  • karta MultiSport
  • masaże relaksacyjne w biurze
  • lekcje angielskiego w biurze
  • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
  • konferencje branżowe
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Biuro przy ul. Grzybowskiej obok stacji metra "Rondo ONZ"
  • Obowiązki :

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach .NET (.Net Core)
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie narzędzi automatyzujących procesy finansowo - podatkowe
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych